• Slider

Blog

Pierwsze projekty
Powoli odkrywamy karty i pokazujemy pierwsze projekty. Właściwie całą kolekcję mamy juz zaprojektowaną i poszła do produkcji dlatego też, możemy się podzielić z Wami pierwszymi jej efektami. Na początek trzy koszulki termiczne dla mężczyzn. Mamy nadzieję, że Wam się spodobają! :)

Mamy logo!

2019-02-04
Mamy logo!
Gdy wiedzieliśmy już jak marka ma się nazywać, musieliśmy przygotować brief dla grafika. Zawarliśmy tam nasze założenia co do tego jak nasz nowy znak powinien wyglądać. Były one między innymi takie:
Wybieramy nazwę!
Zaczynamy myśleć o nazwie. Proces jej powstawania wygląda mniej więcej tak: wypisujemy wszystkie skojarzenia z crossfitem, z byciem fit, z tym jak chcemy żeby marka się kojarzyła. Generalnie wszystko co przyjdzie nam do głowy.

Kim jesteśmy?

2018-11-05
Kim jesteśmy?
"Było nas trzech jak w autobiografii zero ściemy..." :) Czyli o 3 gościach, którzy postanowili połączyć siły!
Crossborn®
Witaj w świecie w którym przekraczamy granice i osiągamy wyznaczone cele codzienną, ciężką pracą i poświęceniem. Z każdą kroplą potu, każdym spięciem mięśnia, wchodzisz do miejsca w którym my przebywamy na co dzień. Nieważne jak bardzo jesteś utalentowany, inteligentny czy zamożny. Jedyne co ma znaczenie to Twoja determinacja w osiąganiu tego co sobie założyłeś. Tutaj żyjemy pełnią życia. Urodziliśmy się żeby to robić. Jesteśmy CROSSBORN. Więcej >
Nasz sklep korzysta z plików cookies w celu realizacji usług oraz jak najlepszego dopasowania naszej oferty do Twoich potrzeb. Używając sklepu groundgame.com wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z tych technologii. Przypominamy, że w każdym momencie możesz ją zmodyfikować lub odwołać za pomocą ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Zamknij
pixel