Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Jeśli zakupiony produkt z jakiegoś powodu nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w terminie 14 dni od jego otrzymania. Pamiętaj, żeby otrzymać zwrot pełnej zapłaconej kwoty produkt nie może być używany (produkt może zostać przymierzony, ale nie może nosić śladów użytkowania, być zniszczony lub wyprany). Żeby dokonać zwrotu skorzystaj z procedury zorganizowanej przez nasz sklep:Lub skorzystaj z tradycyjnego sposobu zwrotu towarów z wykorzystaniem formularza:


1. Pobierz i wypełnij formularz: Formularz zwrotu

2. Odeślij podpisany formularz razem z produktem w ciągu 14 dni od otrzymania produktu na adres:

CROSSBORN - KAMIL MAŚŁIJ
Centrum Handlowe Nowy Turzyn
Aleja Bohaterów Warszawy 40
Lokal 2F8
70-342 Szczecin

Zwrot pieniędzy nastąpi od razu po otrzymaniu i sprawdzeniu towaru. W przypadku zwrotu, koszty przesyłki zwracanego produktu pokrywa klient.

REKLAMACJE

Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby produkt wysyłany do Ciebie był pozbawiony jakichkolwiek wad oraz był w nienagannym stanie. Jeśli zdarzy się jednak, że otrzymasz wadliwy produkt poinformuj nas o tym jak najszybciej, wysyłając maila z opisem problemu na info@crossborn.pl W przypadku stwierdzenia wady możesz:

  • Złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny;
  • Złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna;
  • Żądać wymiany rzeczy na wolną od wad;
  • Żądać usunięcia wady.Dla ułatwienia przygotowaliśmy formularz reklamacyjny dostępny pod linkiem: Formularz reklamacyjny

W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Twojego oświadczenia lub żądania. W przypadku reklamacji koszty wysyłki wadliwego produktu ponosi sprzedawca.Szczegółowe warunki zwrotów i reklamacji dostępne są w Regulaminie.

Our store uses cookies to provide services and to best match our offer to your needs. By using groundgame.com store, you agree to our use of these technologies. We remind you that at any time you can modify or cancel your consent using the settings of your browser. You can find more information in our Privacy and cookies policy.
Close
pixel